18 лютого відбулася відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського із жителями Лісовосорочинського старостинського округу за участі заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Лісовосорочинського старостинського округу Ірина Іваншина. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на 2022 рік присутнім повідомив директор ТОВ "Прилуцький хлібодар" Микола Супруненко. Денис Росовський проінформував присутніх про виконання Програми соціально-економічного розвитку громади у 2021 році, освоєння коштів інтернет-субвенції, намірів щодо вивезення непридатних пестицидів, тощо. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: продовження робіт по вуличному освітленні, придбання медикаментів для ФП, обкошування кладовища, видалення аварійних дерев, тощо. Усі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Лісовосорочинського старостинського округу обов'язково будуть повідомлені.