Сухополов'янська територіальна громада висловлює найщиріші співчуття рідним і близьким з приводу трагічної  загибелі  солдата Збройних Сил України,  нашого земляка, уродженця с.Густиня (Замостянський старостинський округ) Кравченка Ярослава Віталійовича, 1993 року народження, який  отримав вогнепальні поранення під час бойових дій при виконанні службових обов’язків, героїчно захищаючи  рідну Чернігівщину. У 2020 році  він виявив бажання служити у Збройних силах України, уклав контракт   та проходив службу в І танковій бригаді м.Гончарівське.

Сільський голова Денис Росовський  від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету висловлює щирі  співчуття з приводу непоправної втрати  рідним  і   близьким  загиблого. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину, поділяємо їх біль та горе. Смерть найріднішої людини – велике випробування. Нехай світла пам’ять про Ярослава Кравченка назавжди залишиться в  наших серцях  та усіх тих, хто його знав, любив та поважав. Вічна пам’ять Герою!