Поліція Прилуччини інформує: заборонено збирати на брухт пошкоджену чи знищену військову техніку. Правоохоронці наголошують, що за такі дії передбачена кримінальна відповідальність у вигляді обмеженням волі на строк до одного року. Відповідно до розпорядження Голови Чернігівської обласної військової адміністрації забороняється збирання, заготівля та здійснення операцій з металобрухтом, що утворився внаслідок знищення або пошкодження будь-якої військової техніки та її елементів. Заборона потрібна для кращого документування агресії та злочинів російських військ.Окремо інформуємо, що відповідно до статті 213 Кримінального кодексу України (порушення порядку здійснення заготівлі металобрухту та операцій з металобрухтом) передбачено відповідальність у вигляді штрафу від тисячі п’ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до одного року.

За інформацією  поліції Прилуцького району