Територія села - одна спільна оселя для всіх і кожного, чистота, якої починається із сумлінного ставлення жителів до довкілля, поваги до оточуючих та самих себе, а також зі злагодженої роботи комунального підприємства та сільської ради. До війни Валківським старостинським округом були складені списки осіб, які бажали укласти договори з КП "Арт-С" на вивезення твердих побутових відходів.

Якщо ситуація буде сприятливою, комунальне підприємство планує розпочати роботу по вивезенню сміття з сіл Боршна та Валки 7 квітня 2022 року. У подальшому вивіз твердих побутових відходів буде здійснюватися щочетверга у 1 і 3 неділю місяця.

За детальною інформацією Ви можете звернутися до старости старостинського округу Антоніни Нестеренко.

Сподіваємось, що в умовах воєнного стану нам вдасться запровадити вивіз сміття із Валківського округу, як і обіцяли людям.