У  рамках реалізації Програми благоустрою населених пунктів Сухополов'янської сільської ради на 2022 рік проводяться відповідні заходи.

Зокрема, на території адміністративного центру -  с. Сухополова, Замостянського і Заїздського старостинських округів проводиться прибирання в межах населених пунктів, зокрема за допомогою спеціального подрібнювача здійснюється подрібнення сухих гілок, що знаходяться на узбіччях доріг та вулиць населених пунктів. Тріска після подрібнення завозиться для опалення навчальних закладів (Валківська та Малківська загальноосвітні школи). Дані роботи виконуються ФОП Зуєв М.В. за рахунок фінансової підтримки ТОВ «Прилуцький хлібодар», за що висловлюємо щиру подяку.

Роботи з прибирання та благоустрою на території громади продовжуються.