Співробітники Прилуцького районного відділу поліції продовжують працювати в посиленому режимі. На дорогах району патрулюють наряди груп реагування патрульної поліції, які забезпечують безпеку дорожнього руху, реагують на порушення ПДР та слідкують за громадською безпекою.

На дорогах Прилуччини, після виходу російських військ, залишилося безліч розбитої техніки та вибухонебезпечних предметів. Тому пересуватися дорогами району слід з максимальною уважністю та обережністю. Поліцейські рекомендують громадянам повертатися до населених пунктів лише після того, як фахівці обстежать всі дороги, обрати лише перевірені маршрути для поїздок та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.

Поліція Прилуччини продовжує працювати у форматі 24/7.
Поліцейські несуть службу на блок-постах, патрулюють вулиці міст, реагують на правопорушення і оперативно їх припиняють та фіксують обставини та наслідки воєнних злочинів росіян у звільнених селах.