Сухополов’янська  об’єднана територіальна  громада висловлює вдячність Прилуцькій міськрайонній організації Товариства Червоного  Хреста України  за надані медичні препарати,  які  20-21 квітня  були передані закладам первинної медико-санітарної допомоги громади – Дідовецькій та Сухополов’янській амбулаторіям загальної практики сімейної медицини, Заїздському  фельдшерсько-акушерському пункті  та  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», що обслуговують значну кількість жителів громади.

Дуже приємно співпрацювати з Прилуцькою міськрайонною організацією Товариства Червоного  Хреста України (керівник Олена Охріменко).  Щиро дякуємо за підтримку, за те що  не стоїте осторонь проблем сьогодення. Сподіваємося на подальшу співпрацю та  допомогу.