Сухополов’янська громада послідовно працює над  поповненням  медичних закладів первинного рівня необхідними ліками для надання першої  медичної допомоги. Зокрема, 21 квітня особисто сільський голова Денис Росовський   побував у  Колісниківському і Лісовосорочинському   фельдшерських пунктах та передав   медичним працівникам  лікарські препарати, медичні матеріали та дезинфікуючі засоби. Варто зауважити, що саме ці  медичні заклади  потребували особливої уваги та підтримки, адже  населені пункти громади, на території яких вони розміщені, певний час були під окупацією ворога.

Щиро вдячні  за надану допомогу  ВО «Батьківщина»  та  народному  депутату  Валерію  Дубілю, які  постійно  допомагають громаді.  Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Разом ми - сила! Разом – до перемоги!