Фото без описуВ період окупації населених пунктів Сухополов’янської громади здійснювався активний рух ворожої техніки по автомобільних шляхах загального користування місцевого значення, внаслідок чого дорожнє покриття зазнало значних руйнувань. Зокрема, найбільшої руйнації зазнала автомобільна дорога С251506 Колісники-Левки протяжністю 3,4 км, яка перебуває на балансі управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації.

Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський, з урахуванням клопотання старости Колісниківського старостинського округу Наталії Зуєвої, звернувся до голови Чернігівської військової адміністрації В’ячеслава Чауса щодо проведення ремонтних робіт на окремих ділянках зазначеної дороги.

Як результат, на замовлення балансоутримувача, виконуються роботи з відновлення дорожнього покриття, тим самим забезпечено стабільне транспортне сполучення між населеними пунктами Колісниківського старостинського округу.

Висловлюємо подяку голові Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславу Чаусу за сприяння у вирішенні цього важливого питання для громади.

Також дякуємо за підтримку голові Прилуцької районної державної адміністрації Володимиру Чернову.