Чудові лісові краєвиди, потужна екопасіка та цікавий туристичний маршрут – чим приваблює туристів село Маціївка Сухополов’янської громади. Без перебільшення – це місцевість, де можна відпочити душею від буремних подій в колоритному селі з традиціями та історією.

27 травня працівники адміністративного центру громади провели весняний суботник на еко-пасіці «Диво-мед» з метою створення більш привабливих умов для відпочинку туристів.

«Еко-пасіка» готова приймати гостей. Початок сезону - з 4 червня. Цього року відвідування Маціївки можливе у форматі:

- веломаршруту «Прилуки-Маціївка»;

- сімейного відпочинку на еко-пасіці «Диво-Мед»;

- туристичного маршруту «Маціївські Карпати».

Запрошуємо усіх охочих відвідати «медову» Маціївку та отримати масу позитивних емоцій!

Контактна особа - голова Громадської організації «Бджолярі Прилуччини» Тетяна Жилкіна т. 0995441006.