Напередодні Дня медичного працівника  Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський  відвідав  амбулаторії загальної практики сімейної медицини, фельшерсько-акушерські пункти, фельдшерські пункти громади та традиційно передав щирі вітання  колективам з професійним святом та  солодкі подарунки від народного депутата України Валерія Дубіля та ВО «Батьківщина». У привітаннях працівників медичної сфери громади активно взяли участь   секретар сільської  ради Ольга Євтушенко та депутати сільської ради від ВО «Батьківщина» Ярослав Луцак, Юрій Цибенко, Олександр Шуляк та Віктор Редька, які побажали  їм професійних успіхів, благополуччя,  родинного затишку та мирного неба.

Зі святом, шановні працівники медичної галузі!

Разом ми – сила! Разом до перемоги!