Щороку у третю неділю червня відповідно до Указу Президента України від 3 червня 1994 року №281/94 «Про день медичного працівника» відзначаємо професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України. Цього року День медичного працівника припадає на 19 червня.

Напередодні, 17 червня, Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський взяв участь в урочистостях до Дня медичного працівника, які проходили на території КНП  «Прилуцька центральна районна лікарня». До вітального слова та нагороджень відзнаками кращих медичних працівників запрошувалися  начальник Прилуцької районної військової адміністрації Володимир Чернов, голова Прилуцької районної ради Олег Дмитренко, заступник Прилуцького  міського голови Тетяна Шкуренко, депутати Прилуцької районної ради Лідія Шевченко і Оксана Веремієнко, а також  командир військової частини А7330 Сил територіальної оборони Збройних Сил України Юрій Кузьменков.  Вітали колег із професійним святом та вручали Почесні грамоти  керівники КНП  «Прилуцька центральна районна лікарня» Володимир Колейко  та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Дмитро Межуєв.

Вітаючи працівників медичної галузі, Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський наголосив на тому, що ця професія завжди викликає глибоку повагу та вдячність, а на сьогодні в умовах воєнного стану є  надзвичайно важливою та відповідальною. Побажав міцного здоров’я та благополуччя в родинах,   злагодженої роботи, взаємоповаги в колективах,  а головне – переможного Миру в державі. Денис Михайлович вручив Почесні грамоти Сухополов’янської сільської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу охорони здоров’я територіальної громади  працівникам КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилуцької районної ради: завідувачу Білорічицького фельдшерського пункту Денисенко  Христині Іванівні; завідувачу Канівщинського фельдшерського пункту Жеваженко Любові Володимирівні  та сестрі медичній загальної практики сімейної медицини Сухополов’янської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Погібко Світлані Анатоліївні.  Також очільник громади вручив Почесні грамоти Сухополов’янської сільської ради за  сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу охорони здоров’я працівникам КНП «Прилуцька центральна районна лікарня» Прилуцької районної ради: лікарю акушер-гінекологу акушерсько-гінекологічного відділення Максимчук Людмилі Василівні; лікарю-анестезіологу відділення анестезіології та інтенсивної терапії Соломатіну Віталію Віталійовичу і Почесну грамоту за  сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків отримав водій автотранспортних засобів вищезгаданого підприємства Журба Володимир Миколайович.

Приємно відзначити, що кращі представники медичної галузі Сухополов’янської громади  також отримали вітання та заслужені відзнаки від почесних гостей.

До уваги присутніх були  запропоновані до перегляду підготовлені власноруч медичними працівниками неймовірно гарні  тематичні квіткові композиції.

Зі святом, шановні працівники медичної галузі!

Разом ми – сила! Разом до перемоги!