28 липня  відбулося пленарне засідання 22 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якої  було розглянуто 17 питань. На початку  пленарного засідання сесії депутати сільської ради, посадовці, старости старостинських округів громади вшанували  хвилиною мовчання   світлу пам'ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Одним з перших на сесії депутати  затвердили звіт про виконання бюджету Сухополов`янської сільської  територіальної громади за І півріччя 2022 року, попередньо схвалений на засіданні виконавчого комітету сільської ради.

З метою упорядкування мережі закладів освіти Сухополов’янської сільської ради та приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства типів та найменувань закладів загальної середньої освіти депутати сільської ради, заслухавши доповідь начальника відділу освіти, молоді та спорту Тетяни Реви, депутатський корпус ухвалив ряд рішень щодо  перейменування  Дідівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на Дідівський ліцей Сухополов’янської сільської ради та утворення філій; Сухополов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів  на Сухополов’янський ліцей Сухополов’янської сільської ради та утворення філії,  а також щодо  перейменування   Замістянської ЗОШ І-ІІ ступенів на Замістянську гімназію Сухополов’янської сільської ради. У ході  пленарного засідання директори  Сухополов’янського  ліцею  Лариса Безгубченко, Дідівського ліцею Людмила Крамаренко та Замістянської гімназії Людмила Антоненко презентували Стратегії розвитку закладів освіти,  після детального обговорення яких депутати ухвалили відповідні рішення щодо їх затвердження.

Також розглядалися питання щодо об’єктів комунальної власності Сухополов’янської сільської ради, які можуть бути передані в оренду на аукціоні; щодо оренди земельних ділянок;  припинення права постійного користування земельною ділянкою; щодо  включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах; щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок; продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення тощо.

Окрім вищезазначених, на сесії були розглянуті й ухвалені  інші поточні питання. Пленарне засідання сесії пройшло конструктивно, змістовно та злагоджено.