Уже традиційно відповідно до Указу Президента України від 05 жовтня 1998 року у першу неділю вересня в Україні  відзначається День підприємця. Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють підприємці у розвитку як окремих територіальних громад, так і України в цілому.

Підприємці нашої громади – це небайдужі, сміливі, рішучі, ініціативні люди, які працювали у  надважкий час – воєнний стан в державі, у надзвичайно небезпечних і складних умовах – під  час широкомасштабного вторгнення російського агресора на нашу землю, які, ризикуючи,  щоденно долучалися до надання необхідної допомоги в частині забезпечення життєдіяльності мешканців населених пунктів громади.

Напередодні Дня підприємця, 02 вересня,  в  Сухополов’янській громаді під час урочистого прийому вшанували кращих. На території громади зареєстровано 340 фізичних-осіб-підприємців та 81 юридична особа, які підтримують громаду, сплачуючи податки до сільського бюджету. У вітальному слові очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський привітав із професійним святом, подякував  кожному за співпрацю, небайдужість  та побажав витримки, оптимізму і невичерпної наснаги, процвітання,  стабільності, поступального розвитку, а головне – переможного Миру в державі! Наголосив, що саме завдяки активній громадянській позиції і  самовідданості  підприємців  Перемога стає ближчою.

Сільський голова  Денис Росовський особисто подякував та вручив Почесні грамоти Сухополов’янської сільської ради  за  сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення життєдіяльності, зміцнення обороноздатності громади, активну громадянську позицію та з нагоди Дня підприємця БАЧЕВСЬКІЙ Тетяні Миколаївні (фізична особа-підприємець); ЗУЄВУ Максиму Вікторовичу (приватний  підприємець); ІВАХНЕНКУ Олексію Анатолійовичу – (фізична особа-підприємець); КУЛІ Яні Володимирівні (приватний підприємець); КОНАХУ Володимиру Миколайовичу  (приватний  підприємець); ЛУЦАЮ Володимиру Васильовичу (фізична особа-підприємець); ЛУЦАКУ Володимиру Григоровичу (директор МАЛОГО ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МОНТАЖ-НАЛАДКА»); МАЦЕНКУ В’ячеславу Олександровичу  (фізична особа-підприємець);  НЕСТЕРЕНКУ Андрію Івановичу (фізична особа-підприємець);  НЕСТЕРЕНКО Світлані Вікторівні (приватний підприємець); РЕЗНІЧЕНКО Ользі Іванівні (приватний підприємець); ЦИБЕНКУ Юрію Григоровичу (керівник приватного підприємства «АРІ-АГРО»).

Шановні підприємці громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята – Дня підприємця. Бажаємо Вам міцного здоров’я і сімейного благополуччя! Нехай усі Ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним! Бажаємо Вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України!  Нехай кожна започаткована справа буде вдалою та успішною.

Тримаймося  та  наближаймо Перемогу разом! Все буде Україна!