Вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини. За ініціативи Прилуцької районної військової адміністрації волонтерами Прилуцької міськрайонної Організації Товариства Червоного Хреста України на чолі з тренером Товариства - Оленою Охріменко, другий місяць проводяться тренінги з надання першої допомоги. На тренінгах навчаються зупиняти кровотечу, надавати першу допомогу при травмах, а також допомагати при непрохідності дихальних шляхів. Тренінги проведені в Ічнянській, Сухополов'янській, Ладанській, Малодівицькій та Линовицькій теритріальних громадах, далі буде… Перша допомога - це базові знання, котрі повинна знати кожна особа! Пройшовши тренінг слухачі отримують нові навички, знання та сертифікат який визнається у 192 країнах світу.

За інформацією Прилуцької

районної військової адміністрації