08  вересня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Канівщина (Канівщинський старостинський округ). Громадянами піднімалися  питання щодо  необхідності випилювання тополь перед в’їздом в с.Канівщина, щодо  забезпечення якісним мобільним зв’язком та інтернетом тощо. Денис Росовський обговорив з  жителями питання  скасування  з 07 вересня 2022 року на території Сухополов’янської сільської ради спеціального режиму світломаскування та дозволу увімкнення мереж зовнішнього освітлення в населених пунктах з 04.00 і до початку світлового дня зранку та по закінченню світлового дня і до 23.00 ввечері, враховуючи час дії комендантської години з 23.00 до 04.00 (розпорядження  Сухополов’янського сільського голови від 06.09.2022 року №112 «Про обмеження під час дії воєнного стану»  на виконання  відповідного розпорядження Прилуцької районної військової адміністрації від 02.09.2022 року №117  та протоколу Ради оборони Чернігівської області від 30 серпня 2022 року №11). По  частині піднятих жителями питань сільський голова надав роз’яснення безпосередньо під час прийому,  решта –  взяті на контроль для вирішення. Дякуємо місцевим мешканцям, які віднайшли вільний час та прийшли на зустріч.