9 вересня відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради.
На порядок денний виносилось п’ять питань, а саме:
- про стан пожежної безпеки в закладах освіти Сухополов’янської сільської ради;
- про стан фонду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти Сухополов’янської сільської ради;
- про затвердження Плану дій з обігріву мешканців Сухополов’янської громади на випадок виникнення надзвичайної ситуації у системах тепло (центрального та індивідуального)-, водо-, газо- і електропостачання;
- про підготовку до дій в екстремальних та складних умовах осінньо-зимового періоду 2022/2023 років;
- про затвердження складу оперативного штабу Сухополов’янської сільської ради з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2022/2023 років.
За результатами проведеного засідання комісією прийняті відповідні протокольні рішення, з якими можна ознайомитись на офіційному Веб-сайті Сухополов’янської сільської ради.
Засідання пройшло під головуванням Дениса Росовського – Сухополов’янського сільського голови, голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради.