Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  14 вересня  2022 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  23 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови від  07 вересня   2022 року №  114 «Про скликання двадцять третьої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

На розгляд сесії  вносяться наступні питання:

1.   Про прийняття у комунальну власність земельної ділянки.

2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ТОВ АФ «Миколаївка».

3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється.

4. Про надання в оренду земель  гр. Цибенку Ю.Г.

5. Про надання в оренду земель ТОВ «Прилуки Агроінвест».

6. Про надання в оренду земель ТОВ «Прилуки Агроінвест».

7. Про надання в оренду земель ТОВ «Пауер Корн Трейд».

8. Про надання в оренду земельної ділянки гр. Макаруку М.А.

9.Про припинення права оренди земельної ділянки                                           ТОВ ВТФ «Керамік-Прилуки».

10. Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів.

11.Про відмову у наданні в оренду земельної ділянки     ТОВ «СП-Капіталл».

12.  Про надання в оренду земельної ділянки ФОП Резніченко О.І.

13.Про затвердження розпорядження сільського голови від   02 вересня 2022 року №188/к/тр.

14. Про внесення змін до рішення двадцятої (позачергової) сесії восьмого скликання від 06 травня 2022 року «Про затвердження розпорядження сільського голови та призупинення нарахування і виплати премій».

15. Про утворення лічильної комісії.

16.Про дострокове припинення повноважень секретаря Сухополов’янської сільської ради восьмого скликання Євтушенко О.А.

17. Різне.