Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  28 липня  2022 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  22 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови від  22 липня  2022 року №  96 «Про скликання двадцять другої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

На розгляд сесії  вносяться наступні питання:

1. Про звіт про виконання бюджету Сухополов`янської сільської  територіальної громади за І півріччя 2022 року  (код бюджету 25549000000).
    2. Про включення об’єктів комунальної власності Сухополов’янської сільської ради, які можуть бути передані в оренду на аукціоні, до Переліку першого типу.
    3. Про внесення змін до рішення вісімнадцятої (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради восьмого скликання від 04 лютого 2022 року.
    4. Про прийняття благодійної допомоги на баланс Сухополов’янської сільської ради.
    5. Про припинення права оренди земельної ділянки ТОВ «Агрікор Холдинг».
    6. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою
    7. Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах.

8.       Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

9.       Про внесення змін до договору оренди землі.

10.     Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

11.     Про переіменування  Дідівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та утворення філій.

12.     Про переіменування   Замістянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

13.     Про переіменування   Сухополов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів та утворення філії.

14.     Про затвердження Стратегій розвитку закладів загальної середньої освіти.

15.     Різне.

На сесії будуть розглянуті й інші питання.