30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято доброти та  милосердя,  яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, які прийняли у свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої родини.

На території Сухополов’янської територіальної громади на сьогодні виховується 27 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  які перебувають під опікою/піклуванням у прийомних сім’ях. Ці родини дали кожній дитині найважливіше – щастя мати родину, батьківську турботу і тепло.

Цього дня секретар  Сухополов’янської сільської ради Ольга Євтушенко відвідала і передала  щирі слова вітань з Днем усиновлення від Сухополов’янського сільського голови Дениса Росовського та від себе особисто прийомним батькам та сім’ям опікунів/піклувальників, які проживають на території громади, побажавши батькам і діткам міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, мирного неба, щоб у їх домівках завжди панували  спокій, затишок  та любов.

Кожна сім’я отримала подарунок, а діти –  солодощі.

Висловлюємо щирі слова вдячності за небайдужість та надання спонсорської допомоги генеральному директору  ПрАТ «Прилуцький хлібозавод» Людмилі Миколаївні Супруненко, яка на постійній основі співпрацює, допомагаючи  Сухополов’янській громаді  у вирішенні важливих питань життєдіяльності. Тримаймося та наближаймо  Перемогу кожен на своєму фронті!! Разом ми – сила! Все буде Україна!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису