Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек, який  щорічно відзначаємо  30 вересня  відповідно до Указу Президента України. Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні та освітні заклади у кожній територіальній громаді країни.

У Сухополов’янській громаді функціонують на сьогодні комунальний заклад «Публічна бібліотека» та 20 бібліотек-філіалів на території старостинських округів. Особливу атмосферу в бібліотеках  створюють наші працівники, які не залишаються  осторонь від вимог сьогодення  в опануванні сучасних методів роботи із  вимогливими  читачами і відвідувачами бібліотек, організовуючи  на належному рівні сучасні цікаві  тематичні заходи.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, мирного українського неба, творчої наснаги, адже Ваша професія надзвичайно важлива та відповідальна на шляху пізнання нових відкриттів та здобуття нових знань!

Тримаймося  та  наближаймо Перемогу разом! Все буде Україна!  Тільки разом ми –  сила!

З повагою

Сухополов’янський сільський голова                                                                                                                                          Денис  РОСОВСЬКИЙ