Щороку, 30 вересня, відповідно до Указу Президента України  відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек. У Сухополов’янській  громаді на сьогодні працює комунальний заклад «Публічна бібліотека» та 20 бібліотек-філіалів, які надають послуги на території населених пунктів старостатів. Цього дня традиційно нагороджуємо  кращих працівників бібліотечної справи. Секретар  Сухополов’янської сільської ради Ольга Євтушенко передала  щирі слова вітань з професійним святом  від Сухополов’янського сільського голови Дениса Росовського, вручивши Подяки Сухополов’янської сільської ради  за високий  професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек  колективу КЗ  «Публічна бібліотека» сільської ради (директор Тетяна Печена); бібліотекарю Охіньківської бібліотеки-філіалу Ірині Костенко та провідному бібліотекарю  Манжосівської бібліотеки-філіалу Світлані Охріменко.

Начальник  відділу культури  і туризму  сільської ради Леся Овчаренко  також  привітала зі святом та відзначила Подяками відділу бібліотекаря Ряшківської бібліотеки-філіалу Світлану Мичко; бібліотекаря Переволочнянської  бібліотеки-філіалу Ольгу Подоляко; бібліотекаря Заїздської   бібліотеки-філіалу Наталію Остромогильську та бібліотекаря Рудівської бібліотеки-філіалу Олену Рубан.

Звучали щирі слова вітань  колегам від директора КЗ «Публічна бібліотека» Тетяни  Печеної, яка відзначила важливість та відповідальність роботи бібліотекаря у  підготовці  відповідних заходів та наданні сучасних  послуг читачам та відвідувачам книгозбірень.

Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання із Всеукраїнським днем бібліотек! Бажаємо Вам міцного здоров’я, злагоди в родинах, теплих  зустрічей із вдячними читачами та відвідувачами під мирним небом нашої України. Тримаймося  та  наближаймо Перемогу разом! Все буде Україна!  Тільки разом ми  сила!