За інформацією управління освіти і науки Чернігівської ОДА, завдяки  співпраці з партнерами, які є небайдужими до майбутнього України, зокрема сфери освіти, а  саме за підтримки Google та ЮНЕСКО розпочато забезпечення хромбуками закладів освіти області.

Станом на 05 жовтня 2022 року до Чернігівської області надійшло 2273 шт. нових ноутбуків, 10 з яких вже отримав Дідівський ліцей Сухополов’янської громади, який є опорним закладом загальної середньої освіти.

Проект є продовженням ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», а його реалізація стала можливою завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з компанією Google та за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.

Висловлюємо слова щирої вдячності  за підтримку галузі освіти, а особливо за реальні кроки, що допомагають українським учителям проводити уроки, а учням мати доступ до якісної освіти.

Тримаймося!  Ми – сильні! Ми – Україна!