Шановний Володимире Олексійовичу! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження від Сухополов’янської територіальної громади! Бажаємо Вам як професійному керівнику міцного здоров’я та благополуччя, цілеспрямованості і  твердості у прийнятті важливих рішень у  період воєнного стану в нашій країні. Сил і наснаги Вам у поступовій відбудові територіальних громад Прилуччини.

Нехай завжди будуть поруч з Вами надійні  друзі, колеги, однодумці, а   добробут і затишок родинної оселі підтримують та надійно захищають Вас від негараздів, наповнюючи життя позитивом та теплом.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з нашою громадою.

Успіхів Вам, наближення омріяної Перемоги та Миру в нашій незалежній державі! Все буде Україна!

З повагою