На виконання Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та від 24 лютого 2022 року № 69/2022 «Про загальну мобілізацію» усі громадяни, які пересуваються територією України, зобов’язані мати при собі:

1. Документ (паспорт), що засвідчує особу.

2. Військовозобов’язані, які підлягають призову по мобілізації, мають перебувати на військовому обліку та, відповідно, зобов’язані мати при собі військово-облікові документи (військовий квиток, посвідчення офіцера, тимчасове посвідчення).

3. Громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу – приписне посвідчення до призовної дільниці.

4. Особи, які заброньовані за галузями національної економіки - повинні мати при собі посвідчення про бронювання або витяг з наказу про бронювання.

За інформацією Прилуцької районної військової адміністрації