Виконавчий комітет сільської ради, депутатський корпус Сухополов’янської ОТГ висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя – командира відділення 3 кулеметного відділення кулеметного взводу 1 механізованого батальйону, старшого солдата Сергія Коробейника, уродженця села Боршна Валківського старостинського округу Сухополов’янської громади, який трагічно загинув 31 жовтня 2022 року під час обстрілу противника зі сторони збройних сил російської федерації на околиці н.п. Курдюмівка Донецької області, захищаючи волю та незалежність України смертю хоробрих.

Смерть Сергія Коробейника – непоправна втрата для рідних, друзів та всієї України. Схиляємо голови у поминальній молитві та розділяємо горе родини. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях.

Війна забирає найкращих...

Герої не вмирають!