З метою виконання екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна» на території Замостянського старостинського округу учнями гімназії, працівниками громади, місцевими мешканцями здійснено висадку 50 саджанців липи та 30 каштанів у оновленому парку в центрі села. Новими деревами доповнено висаджені раніше ряди сосни.

Сподіваємося, що допитливі дітлахи будуть спостерігати за ростом рослин, які з часом перетворяться в розкішні дерева.

Щиро дякуємо працівникам ДП «Ніжинське лісове господарство» за надані саджанці, ТОВ «Прилуцький хлібодар» - за підвіз води.

Садити дерева у час війни - дуже символічно. Це додає віри в ПЕРЕМОГУ і сили в боротьбі.

Садимо дерева з вірою у гарне, щасливе майбутнє України.