Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету, жителів нашої громади  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери,  який  щорічно відзначаємо відповідно до Указу Президента України в першу неділю  листопада, та висловити слова глибокої поваги та вдячності за вашу працю!

Ви щоденно працюєте з людьми і для людей,  ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди, а особливо  на сьогодні, у час   повномасштабного вторгнення російської федерації на територію нашої країни: забезпечуєте реалізацію державної політики у сфері надання соціальних послуг  внутрішньо переміщеним особам з різних регіонів, де ведуться бойові дії, родинам загиблих Герої нашої громади, піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Впевнений у тому, що Ваші професіоналізм та компетентність, злагоджена робота, взаємоповага в колективах допоможуть бути кращими в обраній  справі. Зичу міцного здоров'я Вам і Вашим близьким, невичерпної життєвої енергії, нехай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять Вам людську шану та повагу!

Тримаймося  та  наближаймо Перемогу кожен на своєму фронті! Все буде Україна!  Тільки разом ми  сила!

З повагою