Ситуація в енергосистемі України мегакритична! 15 листопада росія завдала чергового масованого ракетного удару по Україні. Загалом було випущено понад 90 ракет. Близько 70 ракет збила ППО. Інші вразили житлові будинки, різні підприємства та об’єкти критичної інфраструктури (в тому числі 15 – саме енергетичної). Через це диспетчерська служба НЕК «Укренерго» ввела додаткові обмеження споживання електроенергії у форматі аварійних відключень (ГАВ) та спеціальних аварійних відключень (СГАВ) для всіх категорій споживачів на всій території України. Ці обмеження мешканці нашої області добре відчули на собі ще вчора.

💡 Ремонтні та відновлювальні роботи енергетичної інфраструктури тривають цілодобово, однак цих зусиль енергетиків замало. Тому для порятунку енергосистеми ми вимушені запровадити новий посилений графік відключень. Просимо поставитись до цього з розумінням, адже лише так ми можемо запобігти іще більшій катастрофі в енергомережі.

‼️ Перелік адрес, які внесені до груп відключень електроенергії, міститься на  сайті за посиланням https://chernihivoblenergo.com.ua/files/other/Grafik_obmezhen.pdf Більш детальну інформацію стосовно конкретної адреси ви можете, як завжди, дізнатися за допомогою  ботів у Viber і Telegram:

🔸Viber-bot – https://chernihivoblenergo.com.ua/in_viber

🔸Telegram-бот tg://resolve?domain=ChernigivOEbot

Сам графік відключень розміщений на картинці нижче.

 Уся ж актуальна інформація, що стосується змін та уточнень у графіках відключень електроенергії, буде й надалі розміщуватися на сайті https://chernihivoblenergo.com.ua та на сторінці АТ «Чернігівобленерго» у фейсбуці.

Фото без опису