Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  30 листопада  2022 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  25 сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови від  18 листопада 2022 року №  143 «Про скликання двадцять п’ятої  сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

На розгляд сесії  вносяться наступні питання:

1. Про звіт про виконання бюджету Сухополов`янської сільської  територіальної громади за 9 місяців 2022 року (код бюджету 25549000000).
    2. Про внесення змін до рішення  сімнадцятої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради  від 24.12.2021 року «Про бюджет Сухополов`янської сільської  територіальної громади на 2022 рік» (код бюджету 25549000000).
    3. Про затвердження змін до Програми розвитку туризму на території Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.
    4. Про прийняття на баланс до Сухополов’янської сільської ради нерухомого майна.
    5. Про затвердження Програми заходів з  територіальної оборони Сухополов’янської сільської ради на 2023 рік.
    6. Про надання згоди на розміщення телекомунікаційного обладнання ПрАТ «Київстар».
    7. Про затвердження змін до Програми компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022 -2024 роки автомобільним та залізничним транспортом.
    8. Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок.
    9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється;
    10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ПрАТ «Київстар».
    11. Різне.

На сесії будуть розглянуті й інші питання щодо  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду; про надання дозволу на виготовлення технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки; щодо передачі в оренду земельної ділянки; про поновлення договору оренди земельної ділянки тощо.