Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  21 грудня  2022 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  26 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови від 15 грудня 2022 року № 155 «Про скликання двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

На розгляд сесії  вносяться наступні питання:

1.Про бюджет Сухополов`янської  сільської  територіальної громади на 2023 рік (код бюджету 2554900000).

2.Про прийняття майна  на баланс.

3.Про затвердження технічної документації  по визначенню нормативної грошової оцінки  земельних ділянок.

4.Про затвердження нормативно-грошової оцінки  земель населених пунктів.

5.Про затвердження проектів землеустрою та передачу земель у постійне користування ДП «Ніжинське лісове господарство».

На сесії будуть розглянуті  також  питання щодо  затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок; затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється; про передачу в оренду земельних ділянок та інші.