29 листопада Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський спільно із секретарем ради Ольгою Євтушенко, начальником відділу культури і туризму Лесею Овчаренко провів особистий виїзний прийом громадян у селі Ряшки Ряшківського старостинського округу громади.

Під час спілкування із жителями села піднімалися питання щодо подальшої підсипки центральної дороги, відключення освітлення, виклику швидкої, поліції, тощо.

Цього ж дня, у зв’язку з необхідністю перейменування пам’ятних знаків чи будь-яких назв, пов’язаних із країною-агресором чи її союзниками, із жителями вулиці Гагаріна села Ряшки було проведено обговорення питання зміни назви (перейменування) вулиці. За побажанням громадян назва вулиці має бути – «Калинова». Дана пропозиція щодо перейменування вулиці буде внесена на розгляд відповідної робочої групи з метою подальшої підготовки інформації на розгляд сесії сільської ради.

Щиро дякуємо місцевим жителям, які віднайшли вільний час та прийшли на зустріч.