29 листопада Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський спільно із секретарем ради Ольгою Євтушенко, начальником відділу культури і туризму Лесею Овчаренко провів особистий виїзний прийом громадян у селі Валки Валківського старостинського округу громади.

Під час спілкування із жителями села піднімалися питання щодо подальшої підсипки грунтових доріг, відновлення криниці, облаштування місць для проживання переселенців, благоустрою населеного пункту, відновлення роботи школи, тощо.

Цього ж дня, у зв’язку з необхідністю перейменування пам’ятних знаків чи будь-яких назв, пов’язаних із країною-агресором чи її союзниками, із жителями вулиці Гагаріна села Валки було проведено обговорення питання зміни назви (перейменування) вулиці. За побажанням громадян назва вулиці має бути змінена на честь загиблого героя - прикордонника, уродженця села Валки, - Богдана Назаренка, який загинув від кулі снайпера 14 березня 2022 року, захищаючи територіальну цілісність України. Дана пропозиція щодо перейменування вулиці буде внесена на розгляд відповідної робочої групи з мето подальшої підготовки інформації на розгляд сесії сільської ради.

Щиро дякуємо місцевим жителям, які віднайшли вільний час та прийшли на зустріч.