07 грудня відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, під час якого було розглянуто  3  питання. На початку засідання члени виконавчого комітету схвалили   проект бюджету Сухополов`янської сільської територіальної громади на 2023 рік,  попередньо переглянувши детальну презентацію та заслухавши  доповідь  заступника начальника фінансового відділу сільської ради Світлани Пятуніної, після чого  схвалений  проєкт  бюджету буде поданий на затвердження сесії сільської ради.

З метою належного обліку майна комунальної власності, ефективного і цільового його використання для забезпечення повноти обліку матеріальних активів виконавчий комітет сільської ради ухвалив рішення щодо прийняття майна на баланс, а саме: двох бензогенераторів на баланс Сухополов’янської сільської ради    та  двох  дизельних генераторів на баланс територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської сільської ради.

Ураховуючи  звернення громадянина, виконком ухвалив рішення щодо присвоєння поштової адреси частині  нежитлової будівлі.

Члени виконавчого комітету сільської ради  та депутатської комісії працювали конструктивно та злагоджено.