Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування, яке щороку відзначаємо  07 грудня відповідно до Указу Президента від 25 листопада 2000 року. Органи місцевого самоврядування, як і вся Україна, проходять зараз надважке випробування на міцність. З нагоди професійного  свята висловлюю  слова вдячності і поваги усім посадовцям та працівникам нашої громади  за професіоналізм,  сумлінну і самовіддану працю, ініціативність, відповідальність та активну громадську позицію. Працівники органу місцевого самоврядування  на сьогодні  в умовах повномасштабної війни, що триває в Україні,  сміливо і впевнено щоденно долають виклики воєнного часу, згуртувавшись, допомагають ЗСУ, беруть на себе відповідальність за управління громадами,  працюють з жителями і для  жителів, забезпечуючи  їх інтереси. Висловлюю  вдячність за співпрацю та роботу депутатам Сухополов'янської сільської ради, які представляють інтереси громади, забезпечують право кожного бути почутим.Впевнений, що  всі  територіальні громади України об’єдналися задля єдиної спільної мети –  наближення переможного миру  та  здобуття Перемоги над ворогом! Дозвольте побажати кожному   сил і натхнення, міцного здоров’я, нових здобутків у роботі і мирного українського неба. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, щоб натхнення, оптимізм і стійкість духу в нелегкій повсякденній праці ніколи не залишали  Вас, а  професійний досвід  надалі був  Вашим порадником в усіх добрих  починаннях на благо нашої  громади і  держави в цілому!

Тримаймося разом! Наближаймо Перемогу! Все буде Україна!

З повагою

Сухополов’янський сільський голова                                                                                                                       Денис РОСОВСЬКИЙ