На виконання Плану заходів з проведення щорічної Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», затвердженого Сухополов’янським сільським головою Денисом Росовським, відділом освіти, молоді та спорту 09 грудня 2022 проведено онлайн педагогічний івент «Право на життя без насильства». Не зважаючи на проблеми із світлом та Інтернетом, до івенту підключились 15 педагогів громади, представники Центру соціальних служб, спеціалісти служб у справах дітей. На заході педагоги громади обговорили актуальні питання запобігання та протидії насильства, звернули увагу на ратифікацію Верховною радою України Самбульської конвенції. Провели тренінгові заняття з вивчення проявів агресії у людей. Психолог Центру соціальних служб проінформувала про обізнаність громадськості щодо захисту прав жінок та чоловіків. До заходу приєдналась заступник голови Прилуцької районної державної  адміністрації Олеся  Кісленко, яка наголосила на важливості та актуальності піднятого питання та відзначила активність закладів освіти Сухополов’янської громади у заходах в рамках Акції.

Захід дав зрозуміти учасникам, як відрізнити  конфлікт та насилля в сім’ї, та можливість уникнути небажаних ситуацій.