21 грудня  відбулося пленарне засідання 26 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якого  було розглянуто 37 питань. На початку сесії депутати сільської ради, посадовці, старости старостинських округів громади вшанували  хвилиною мовчання   світлу пам'ять, громадянську відвагу та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Депутати сільської ради,  переглянувши презентацію та заслухавши детальну і ґрунтовну доповідь начальника фінансового відділу сільської ради  Надії  Мусійченко, затвердили один з основних стратегічних документів – бюджет Сухополов`янської сільської  територіальної громади на 2023 рік, проєкт якого  попередньо був  схвалений  на засіданні виконавчого комітету сільської ради.  Очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський  наголосив на тому, що при розробці  бюджету були враховані три ключові фактори: безпековий (воєнний стан у державі), капітальні проекти та  соціальний напрямок.

У ході сесії були  також розглянуті  питання  щодо прийняття майна  на баланс;  затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок; затвердження проектів землеустрою та передачу земель у постійне користування; затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється; про передачу в оренду земельних ділянок; затвердження нормативно-грошової оцінки  земель населених пунктів та інші.

Пленарне засідання сесії пройшло конструктивно, змістовно та злагоджено.