Уся Сухополов’янська територіальна громада продовжує збір коштів для придбання авто «пікап» депутату Сухополов’янської громади Миколі Мамченку та іншим нашим землякам для протистояння ворогу на Бахмутському напрямку Донецької області.

За результатами збору за тиждень звітуємо про результат:

- благодійний концерт в с. Переволочна - 12 831 грн.;

- благодійний концерт в с. Лісові Сорочинці – 9 050 грн.;

- благодійний ярмарок Лісовосорочинська ЗОШ – 2 600 грн.;

- жителі Рудівського старостинського округу – 16 000 грн.;

- жителі Канівщинського старостинського округу - 9 900 грн.;

- ФГ «Литовченко» - 6 000 грн.;

- рахунок Холода Ю.В. – 15 925 грн..

Всього за тиждень – 72 306 грн.

Всього станом на ранок 21 грудня зібрано – 211 734 грн.

Підходяще авто для тяжких умов експлуатації по бездоріжжю вже знайшли – його вартість 273 000 грн.

Просимо всіх долучитися до збору коштів. Давайте вчергове згуртуємось, адже кожна гривня трансформується в броню для наших Героїв, дає їм більше захисту й більше можливостей.

Реквізити для перерахунку коштів:

АТ «Приватбанк»,

номер картки 4149 6293 0124 7839.

Отримувач – Холод Юрій Вікторович.

Особлива подяка українській родині Олександра Заруби з Великої Британії за 200 британських фунтів стерлінгів, що зараховані на рахунок Холода Ю.В.

Крім дитячих малюнків на передову також поїдуть шкарпетки від жителів Знам’янського старостинського округу.

Наближаємо Перемогу разом!