Сухополов’янська сільська рада повідомляє: відповідно до розпорядження секретаря сільскої ради від 23 грудня 2022 року № 156 «Про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 27 грудня 2022 року о 09.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1

На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

1.Про схвалення Програми з оплати комунальних послуг та енергоносіїв  закладу охорони здоров’я, що надає вторинну медичну допомогу, на 2022 рік (в новій редакції).

2.Про схвалення проекту змін до рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2021 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 рік» (код бюджету 25549000000).

3.Про надання дозволу на укладання та підписання договору оренди землі (додаткової угоди).

4.Про затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав.

5ро затвердження складу комісії та Положення про комісію з прийняття рішення про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг.

6.Про укладання договору.

7.Про надання дозволу на попередню оплату природного газу, що закуповуються за бюджетні кошти у 2022 році.

8.Про надання дозволу на списання основних засобів.