Сухополов’янська сільська рада повідомляє: відповідно до розпорядження сільського голови від 12 січня 2023 року № 2 «Про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 25 січня  2023 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у  конференц-холі Прилуцької районної ради за адресою: вул. Київська, 220.

На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

1. Про схвалення Програми підтримки діяльності 12 ДПРЧ (м. Прилуки) 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2023 рік.

2. Про схвалення продовження терміну виконання «Програми з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2021 -2022 роки» на 2023 рік.

3. Про схвалення відновлення фінансування Програми з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат та інших заходів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

4. Про схвалення проекту змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 25549000000).

5. Про проведення у січні-березні 2023 року приписки юнаків 2006 року народження до призовної дільниці Прилуцького РТЦК та СП.

6. Про зняття з квартирного обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради від 19 лютого 2021 року № 111 «Про створення експертної комісії виконкому з визначення цінності документів».

8. Про затвердження складу конкурсної комісії та Порядку проведення конкурсу, Порядку проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті Сухополов’янської сільської ради та її виконавчих органах.

9. Щодо схвалення передавального акта.

10. Про затвердження тарифів та розрахунків на платні соціальні послуги, які надаються територіальним центром Сухополов’янської сільської ради, на 2023 рік.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  Сухополов’янської сільської ради від 30 квітня 2021 року № 224 «Про затвердження складу та Положення про координаційну раду у справах дітей».

12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  Сухополов’янської сільської ради від 02 березня 2021 року № 118 «Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини та складу комісії».

13. Про призначення опіки.

14. Про звіт щодо стану військово-облікової роботи за 2022 рік, затвердження графіків та плану роботи з військового обліку військовозобов’язаних і призовників на 2023 рік по Сухополов’янській сільській раді.

15. Про затвердження проєктно-кошторисної документації проєкту «Капітальний ремонт даху будівлі «Дідівського ліцею Сухополовянської сільської ради» за адресою: вул. Шкільна, 5, с. Манжосівка Прилуцького району Чернігівської області» Коригування».

16. Про затвердження проєктно-кошторисної документації проєкту «Реконструкція котельні з встановленням котлів на твердому паливі Білорічицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, що розташований за адресою вул. Шевченка, 26, с. Білорічиця, Прилуцький район, Чернігівська область».

17. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомості.

18. Про присвоєння поштової адреси.

19. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Також на засіданні виконавчого комітету будуть розглянуті інші питання.