27 грудня відбулося засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто   8  питань.З метою створення належних умов функціонування комунального некомерційного підприємства «Прилуцька центральна районна лікарня» Прилуцької районної ради, забезпечення надання якісних медичних послуг за програмою державних гарантій медичного обслуговування, члени виконавчого комітету, заслухавши доповідь  в.о. начальника відділу –  головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та господарської роботи сільської ради Наталії Бицької,  схвалили Програму з оплати комунальних послуг та енергоносіїв  закладу охорони здоров’я, що надає вторинну медичну допомогу, на 2022 рік (в новій редакції).

Під час засідання виконавчого комітету, заслухавши начальника фінансового відділу сільської ради Надії Мусійченко, члени виконкому схвалили проект  змін до рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2021 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 рік». Посадовець зазначила, що  внесення вищезазначених змін зумовлені надходженням  субвенції  з обласного бюджету  на виконання депутатських повноважень депутатом Чернігівської обласної ради Руслана Рустамова   в розмірі 40 тис.грн., які будуть спрямовані  на оплату комунальних послуг та енергоносіїв КНП «Прилуцька центральна районна лікарня» Прилуцької районної ради.

Враховуючи звернення жителів Переволочнянського старостинського округу, у ході засідання виконкому було ухвалено рішення щодо  укладання договору на виготовлення техніко-економічного обґрунтування передачі нерухомого майна дамби в с.Переволочна у комунальну власність сільської ради.

Також були розглянуті й інші поточні питання, зокрема щодо  надання дозволу на укладання та підписання договору оренди землі (додаткової угоди); щодо  затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав; затвердження складу комісії та Положення про комісію з прийняття рішення про звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг; надання дозволу на попередню оплату природного газу, що закуповуються за бюджетні кошти у 2022 році;  про надання дозволу на списання основних засобів. Члени виконавчого комітету сільської ради  працювали конструктивно та злагоджено.