27 грудня  відбулося пленарне засідання 27 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якого  було розглянуто 2 питання. На початку сесії депутати сільської ради, посадовці, старости старостинських  округів громади вшанували  хвилиною мовчання   світлу пам'ять, громадянську відвагу та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Під час пленарного засідання депутатський корпус затвердив рішення, попередньо схвалені на засіданні виконавчого комітету, а саме: «Про затвердження  Програми з оплати комунальних послуг та енергоносіїв  закладу охорони здоров’я, що надає вторинну медичну допомогу, на 2022 рік в новій редакції» (забезпечення створення належних умов функціонування комунального некомерційного підприємства «Прилуцька центральна районна лікарня» Прилуцької районної ради, забезпечення надання якісних медичних послуг за програмою державних гарантій медичного обслуговування), а також «Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2021 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2022 рік» (зміни зумовлені надходженням  субвенції  з обласного бюджету  на виконання депутатських повноважень депутатом Чернігівської обласної ради Руслана Рустамова   в розмірі 40 тис.грн., які будуть спрямовані  на оплату комунальних послуг та енергоносіїв КНП «Прилуцька центральна районна лікарня» Прилуцької районної ради).

Пленарне засідання сесії пройшло оперативно  та злагоджено.