Шановні жителі громади, волонтери! Усім дякуємо!!!!!!!!

Повідомляємо, що збір коштів на авто «Пікап» для депутата Миколи Мамченка та наших земляків у район бойових дій Бахмута Донецької області припинено!!!!!!!

За 27 грудня 2022 року звітуємо про результат:

- жителі Піддубівського старостинського округу – 1 000 грн.;

- жителі с. Мазки – 10 500 грн.;

- жителі с. Нетяжино – 200 грн.;

- жителі с. Переволочна – 2 600 грн.;

- жителі с. Білорічиця – 2 000 грн.;

- жителі с. Знам’янка – 6 300 грн.;

- жителі с. Рудівка – 15 700 грн.;

- жителі Валківського старостинського округу – 4 258 грн.

Усього за 27 грудня – 42 558 грн.

Усього за період зібрання – 368 357,50 грн.

Ми навіть не мріяли зібрати таку суму, не сподівалися.

Люди, Ви неймовірні. ДЯКУЄМО кожному, хто поставив лайк, зробив репост, грошовий внесок до цього зібрання. Усім працівникам освіти, дітям, їх батькам, творчим колективам "Ряшківські нащадки", "Феєрія", КЗ «Центр культури та дозвілля», працівникам громади, жителям, депутатам, благодійникам. Кожному, хто віддав свої кошти на благородне діло. Усім, кого не зазначено у цьому пості, хто залишився невідомим, але долучився до такої важливої справи!

Ми, неймовірно всім вдячні. В єдності наша сила. Тільки спільними зусиллями подолаємо ворога! Адже, кожен з нас живе з Україною в серці!

Незабаром прозвітуємо про придбані авто та тепловізор для наших захисників.

Слава Україні! Героям Слава!