19-20 січня внаслідок вивозу зерна ТОВ «Агрікор Холдинг» із зерноскладів у с. Полова адміністративного центру громади відбулося повне руйнування автомобільної дороги С251501/Н-07/-Полова від села Полова до автодороги Київ-Суми.19 січня відносно руйнування дороги жителі села зверталися до поліції на гарячу лінію «102», на місцевість виїздило керівництво Сухополов’янської ОТГ, представники підприємства, збиралися місцеві громадяни, перекривався рух, але питання вирішити не вдалося. Вночі переповнена техніка продовжила курсування, внаслідок чого проїзна частина стала непридатною для використання.

Вказана дорога перебуває на балансі управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації. Не ремонтувалася досить тривалий час, тому навантаження не витримала.

Сьогодні місцеві жителі остаточно перекрили рух великовагового транспорту, щоб хоч трохи зберегти залишки дорожнього покриття.

Зібрання перед в’їздом до села відбулося за участі сільського голови Дениса Росовського, генерального директора ТОВ «Агрікор-Холдинг» Романа Мельника, інших представників підприємства, місцевих жителів села Полова (деталі у сюжеті місцевого телебачення «ТІМ»).

Як результат, техніка зупинена.

Протягом зазначеного часу представниками підприємства частково здійснено підсипку щебеневої суміші зруйнованих ділянок, написано гарантійного листа до Сухополов'янської ОТГ щодо фінансування покращення стану дорожнього покриття, але, враховуючи погодні умови, цього не достатньо.

Вказані руйнації зафіксовані провідним інженером відділу технічного контролю автомобільних доріг управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації Володимиром Приліпком та будуть передані до обласної державної адміністрації.

За результатами зібрання на наступному тижні запланована зустріч представників села та керівництва ТОВ «Агрікор-Холдинг» за участі сільського голови Дениса Росовського для вирішення питання щодо відновлення дороги. Сухополов’янською громадою надіслане звернення по вказаній ситуації до Чернігівської обласної державної адміністрації.

Звертаємося до усіх аграріїв Сухополов’янської громади з проханням враховувати погодні умови при вивозі зернових зі складів, для того, щоб уникнути руйнування асфальтного покриття.

В умовах війни будьмо господарями на своїй землі.