Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  03 березня  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  29 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови  від 20 лютого 2023 року №21 «Про скликання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

На розгляд сесії  вносяться наступні питання:

1.Про звіт про виконання бюджету Сухополов`янської сільської  територіальної громади за 2022 рік (код бюджету 25549000000).

2.Про звіт старости Білорічицького старостинського округу №1.

3.Про звіт старости Дідовецького старостинського округу №2.

4.Про звіт старости Заїздського старостинського округу №3.

5.Про звіт старости Замостянського старостинського округу №4.

6.Про звіт старости Знам’янського старостинського округу №5.

7.Про звіт старости Канівщинського старостинського округу №6.

8.Про звіт старости Колісниківського старостинського округу №7.

9.Про звіт старости Лісовосорочинського старостинського округу №8.

10.Про звіт старости Мазківського старостинського округу №9.

11.Про звіт старости Малківського старостинського округу №10.

12.Про звіт старости Нетяжинського старостинського округу №11.

13.Про звіт старости Охіньківського старостинського округу №12.

14.Про звіт старости Переволочнянського старостинського округу №13.

15.Про звіт старости Піддубівського старостинського округу №14.

16.Про звіт старости Погребівського старостинського округу №15.

17.Про звіт старости Рудівського старостинського округу №16.

18.Про звіт старости Ряшківського старостинського округу №17.

19.Про звіт старости Смоського старостинського округу №18.

20.Про звіт старости Валківського старостинського округу №19.

21.Про внесення змін до рішення двадцять шостої (позачергової) сесії  восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 21.12.2022 року «Про бюджет Сухополов`янської сільської  територіальної громади на 2023 рік» (код бюджету 2554900000).

22. Про відновлення фінансування Програми   соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки.

23.Про виплати учасникам бойових дій в Афганістані та на території інших держав.

24.Про затвердження детального плану території земельної ділянки.

25.Про прийняття до комунальної власності Сухополов’янської сільської ради об’єктів нерухомого майна.

26.Про прийняття до комунальної власності Сухополов’янської сільської ради об’єктів нерухомого майна.

27.Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Сухополов'янської сільської ради об’єкту державної власності.

28.Про припинення діяльності КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АРТ-С» СУХОПОЛОВ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ шляхом ліквідації.

29.Про затвердження ліквідаційного балансу Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сухополов’янської сільської ради.

30. Про зміну складу ліквідаційної комісії з припинення комунального підприємства Дідовецької сільської ради «ДІДІВЦІ СЕРВІС»1.

31. Про прийняття майна на баланс.

32.Про прийняття майна на баланс.

33.Про продовження терміну дії генерального плану села Охіньки.

34.Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок.

35.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється.

36.Різне.

Також на розгляд сесії будуть внесені питання щодо надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою; щодо затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок; щодо надання згоди на передачу земельних ділянок в суборенду  та інші питання.