Сухополов’янська територіальна громада висловлює слова щирої вдячності за постійну підтримку народному  депутату України  Борису Приходьку,  благодійний  фонд «РАЗОМ» якого вкотре надав допомогу у вигляді продуктових наборів 49 сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю,  21 сім’ї, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування та 2  дітям, чиї батьки загинули в АТО. Допомога  в умовах  воєнного стану є важливою та необхідною. Цінуємо Вашу підтримку, небайдужість та сподіваємося на подальшу співпрацю на користь жителів територіальної громади. Працюємо  далі. Наближаємо Перемогу разом!