Сухополов’янська громада поступово продовжує оснащувати  об’єкти критичної інфраструктури альтернативними джерелами живлення. Завдяки підтримці начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса та начальника Прилуцької районної військової адміністрації  Володимира Чернова  15 березня 2023 року   Сухополов’янська  сільська  рада отримала   дизельний  генератор потужністю  32 кВт  PDE 40 RST3 польського виробництва для можливого забезпечення альтернативними джерелами живлення різноманітних об’єктів життєзабезпечення (зокрема артсвердловин) на території  громади.

Висловлюємо слова вдячності  начальнику  Чернігівської ОВА В’ячеславу Чаусу та начальнику Прилуцької РВА Володимиру Чернову за наданий генератор, який стане в нагоді при аварійних відключеннях світла. Також висловлюємо подяку  за наданий транспорт  для доставки генератора з м.Чернігів  керівнику ТОВ «Прилуцький хлібодар» Миколі Супруненку.

Тільки згуртовано разом до Перемоги! Все Буде Україна!