Відчуття гордості за нашу незламну країну стимулює працювати. 18 березня працівники Сухополов’янської громади за участі сільського голови Дениса Росовського, депутата сільської ради Олександра Шуляка, місцевих жителів Олександра Чухрая та Олександра Каліша здійснили висадку у селі Манжосівка біля «Меморіалу Слави» 40 однорічних саджанців ялинки.

Сподіваємось, що хвойні дерева прикрашатимуть меморіал своєю вічнозеленою красою.

З думкою про щасливе майбутнє, з відчуттям вдячності нашим Героям, даною акцією розпочаті роботи по благоустрою, озеленення та прибирання на території громади.

Закликаємо усіх мешканців долучитися спільної справи благоустрою населених пунктів.