Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з  Днем працівників  житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке відзначаємо кожну третю неділю березня відповідно до Указу Президента України від 15 лютого 1994 року Висловлюю Вам  слова вдячності за самовіддану, нелегку і вкрай важливу щоденну працю, адже саме від якісної, ефективної і відповідальної роботи комунальників залежить благоустрій  та комфортне життя жителів нашої громади.

У Сухополов’янській територіальній громаді  працює  комунальне підприємство «АРТ-С», яке надає  послуги по вивезенню твердих побутових відходів у Валківському, Дідовецькому, Заїздському, Замостянському, Колісниківському, Лісовосорочинському старостинських округах та адміністративному центрі громади – с.Сухополова.

Варто зауважити, що всі працівники, незважаючи на складність ситуаціївоєнний стану державі, працюють у штатному режимі, відповідально ставляться  до покладених на них обов’язків,  надаючи  послуги населенню.

Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, родинного тепла, достатку, впевненості в завтрашньому дні, здійснення життєвих планів та сподівань під мирним українським небом! Тримаймося  та  щодня наближаймо Перемогу разом кожен на своєму фронтіВсе буде Україна!

З повагою

Сухополов’янський  сільський голова                                                                                                                                    Денис РОСОВСЬКИЙ