20 березня сільський голова Денис Росовський за участі працівників сільської ради та благодійників передав тепловий приціл SYTONG NM 03 нашому землякові з села Переволочна – військовослужбовцю-кулеметнику Сергію Логвиненку.Тепловий приціл на кулемет придбано завдяки благодійним коштам жителів Сухополов’янської громади та коштам ФОП Хлипніча Миколи Олексійовича.Сума покупки складає 140 400,00 грн.

Дякуємо всім за кожну гривню. Адже, завдяки людям, які робили свої внески, вдалося придбати прилад нічного бачення, який, впевнені, врятує життя багатьох наших військових.

Окреме спасибі депутатам громади Юрію Цибенку за активну участь у зібранні коштів, Юрію Холоду - за участь у пошуку та придбанні необхідного прицілу.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям, які просто зараз обороняють Україну. Кожного дня військові захищають нас на передовій, а ми не втомлюємось робити усе необхідне в тилу.

Продовжуємо наближати Перемогу разом!

На решту зібраної суми буде придбано військовим необхідне спорядження.

Боже, збережи кожного захисника, дай Сили.

Слава Україні! Героям Слава!